Get Adobe Flash player

C2 Belgemiz

Hakkımızda

Adres : CAMİŞERİF MAH.5234 SOKAK.KARATAŞ İŞ HANI KAT:3 NO:15 / Mersin
Şubeler : NUSAYBİN-MARDİN
Telefon : 0324 232 38 47
Faks : 0324 232 38 34
Yetkili : Ahmet Can
Taşıma Yaptığı Ülkeler : Bulgaristan, Irak, İran, Makedonya, Yunanistan
Hizmetleri :
Uzmanlık Alanları :
Taşıma Türü :
Çekici Euro 1 : 27

GÜLEÇ TRANSPORT modern araç filosu ve uzman kadrosu ile Frigofrik taşıma ve proje taşımacılığı gibi alanlarda siz değerli müşterilerimize hakkettiğiniz hizmeti sunmaktadır. GÜLEÇ TRANSPORT olarak bizler özellikle frigo taşımacılığında uzmanlaşmış bulunmaktayız.Konusunda deneyimli personeli ile sizlere frigo taşımacılık alanında en iyi hizmeti vermekteyiz. Ürününüzün görüntüsünün ve lezzetinin kaybolmadan mümkün olan en kısa süre içerisinde nihai kullanıcıya teslim edilmesini sağlamakta,ürününüzün son kullanıcıya ulaşıncaya kadar geçen süreç içerisindeki tüm yasal taşıma koşullarını ve güvenliğini (CMR sigortası)sağlamaktayız. Ayrıca ürününüzün taşınma süresi içerisinde sizlere GÜLEÇ TRANSPORT personeli tarafından günlük veri akışı sağlanmakta ve sizlerin bu süreçlerden sürekli haberdar olmanızı sağlamaktayız.

Frigorifik Taşıma: Ürününüzün özelliğine göre özel soğutuculu araçlarla ve belli derecelerde hizmet verilmektedir. Ürünlerin tazeliğinin ilk günkü gibi korunarak teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlayan frigorifik taşımada GÜLEÇ TRANSPORT olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla Hizmet verdiğimiz firmaların beklentilerine cevap verebilecek aktif,etkin ve saygın bir hizmet sunmaktır.

IRAK, İRAN, YUNANİSTAN , BULGARİSTAN, MAKEDONYA, ROMANYA, AZERBAYCAN, GÜRCİSTAN,  ARNAVUTLUK,  KOSAVA, SIRBİSTAN gibi ülkelere taşıma yapmaktayız.

Yüksek performans ve uyumlu çalışma için, bireysel kalite, ekip kalitesi, yönetimin kalitesi ana hedeflerimiz olarak belirlemek,

.